Niezależny operator automatów vendingowych. Automat – Spec

Kariera – Specjalista ds. Sprzedaży

Firma Automat Spec to najdynamiczniej rozwijająca się polska firma vendingowa założona w 2000 roku , specjalizująca się w wprowadzaniu na rynek i obsłudze automatów sprzedających napoje oraz przekąski.

W związku z rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

OPIS STANOWISKA:
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym obszarze
• Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych usług/rozwiązań
• Negocjowanie warunków współpracy
• Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
• Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych

WYMAGANIA:
• Samodzielność w prowadzeniu procesu handlowego i znajomość technik sprzedaży
• Umiejętność nawiązywania relacji i negocjacji z Klientami wysokiego szczebla zarządzania
• Kreatywność oraz determinacja w osiąganiu założonych celów
• Dobra organizacja pracy i profesjonalizm w działaniu
• Otwartość, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
Doświadczenie w kontaktach z klientami z sektora B2B
• Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
• Możliwość dołączenia do dynamicznie rozwijającej się firmy
• Zdobycie doświadczenia we współpracy z największymi firmami na terenie Polski
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywacyjny system premiowy uzależniony od wyników
• Szkolenie i wsparcie działu handlowego