Niezależny operator automatów vendingowych. Automat – Spec

Odpowiedzialność społeczna

Wiemy, że możemy dać z siebie jeszcze więcej, dlatego czynnie wspieramy działania społeczne. Zdajemy sobie sprawę z tego, że możemy wiele zmienić dokładając swoją cegiełkę do dobra wspólnego. Z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie.

Sponsorujemy lokalne kluby sportowe. Pod swoimi skrzydłami mamy własną drużynę piłkarską, która na swoim koncie ma liczne sukcesy. Jesteśmy obecni w szkołach: dbamy o to, aby zawartość naszych automatów obecnych w placówkach edukacyjnych była dostosowana do zbilansowanej diety młodych ludzi. Wspieramy wszelkiego rodzaju akcje charytatywne, bo doskonale wiemy, jak cenna jest każda pomoc.

W trosce o środowisko zrezygnowaliśmy z plastikowych kubków na rzecz papierowych. Jest to nie tylko rozwiązanie przyjazne naturze, ale i konsumentom. Papierowe kubki są po prostu wygodniejsze w użyciu. Doceniamy też wodę – nasz okresowy system czyszczenia zastąpił cykliczne automatyczne płukanie. Dzięki temu zużywamy o ponad 50% mniej wody, a przy tym utrzymujemy te same standardy jakościowe.

Chcemy też spełniać marzenia – jesteśmy jednym ze sponsorów w akcji OdySEA Władka Wagnera, czyli wyprawy dookoła świata. Jest to akcja mająca na celu rozpowszechnienie wiedzy historycznej na temat pierwszego Polaka, który opłynął świat dookoła i sprawienie, aby jacht Zjawa raz jeszcze zaliczył wszystkie porty, do których dobił Wagner.